background

Otomatik Kepenk

Otomatik Kepenk

Emniyette Olmanın Huzurunu Yaşamak İçin Enine Boyuna Güvenlik!

Günümüzde iş yeri güvenliğinin ertelenemeyecek kadar önem kazandığı yadsınamaz. Kötü amaçlı kişilerin saldırılarından korunmak, hırsızlığı önlemek, olumsuz hava koşullarından etkilenmemek için önlem almak kaçınılmazdır.

Bu önlemlerin başında panjur ve kepenk sistemleri gelmektedir.

İşyeri kepenk sistemleri, mimari tasarımları da göz önünde bulundurarak modern ve güvenilir çözümler sunmaktadır.

Garaj Kapısı Sistemleri İle Konfor ve Güvenlik

Aracınızdan inmeden uzaktan kumanda ile rahatlıkla açılıp kapanabilme özelliğine sahip, tamamen alüminyumdan üretilmiş, emniyet fotoseli ve kullanım güvenliği ile yapılarınıza özel üretilen, hırsızlığa karşı yüksek koruma sağlayan sistemlerdir.

İş yerleri, mağazalar, fabrikalar, bina girişleri, garaj kapılarında hiç korkmadan rahatlıkla kullanabileceğiniz kapılardır. Güvenli kapılar olmasının yanı sıra hem estetik hem de kullanışlı kapılardır. Yukarı doğru sarmal bir şekilde toplanıp saklanarak estetik kazandırırken sağlam bir yapıya sahip olduğu için uzun ömürlü kullanılır. Alüminyum kepenklerimiz ekstrüzyon 77’lik içi boş profilden imal edilmektedir. Kepenklerin profilleri tamamen kapalı veya iç mekanın nefes alabilmesi için gözlü paletlerden imal edilebilir. Yapınızda bütünlük sağlaması amacıyla istediğiniz RAL renginde üretilmektedir.