background

Fotoselli (Radarlı) Kapı

Fotoselli (Radarlı) Kapı

Kapımız size hep açık…

Yoğun giriş çıkış trafiğine sahip ortamlarda yüksek açılıma hızı ve sessiz çalışma performansı ile çözüm ortağınız olacaktır.

10 cm’nin içinde gizli zerafet ve teknoloji… İç mekan ile dış mekan arasında ısı dengesini ve hijyeni korumak açışından güvenilir bir seçenektir.

Her türlü geçiş kontrol sistemleri ile uyumlu çalışabilme özelliğine sahiptir.

Farklı mimari yapılarda elegant görünüme kavuşmanız otomatik cam kapılarla artık çok kolay! Zarif tasarım ve kolay kullanımı birleştirerek hayatımızı kolaylaştıran fotoselli cam kapıları hizmetinize sunmaktayız. Çeşitlilik gösteren ürün grubumuzla kullanılan alanın boyutunun önemi kalmamaktadır, dar alanlarda dahil farklı çözüm seçeneklerimizle mimarinize en uygun kapı türünü seçme fırsatındasınız. Fotoselli cam kapılarımız otel, alışveriş merkezleri, marketler, bankalar ve hastaneler gibi giriş çıkışın yoğun olduğu alanlarda kullanımı ile size kolaylık sağlar. Son derece hassas olan radarları ve panik durumları için tasarlanmış butonları ile acil çıkış anlarında ve panik durumlarında kullanımı ile size kolaylık sağlayacaktır. Her alanda kullanımı kolay olan ve kullanılan alana hayat veren tek veya çift kanat fotoselli kapılar, dar alanlarda kullanım için tasarlanmış katlanır kapı, dar alanlarda geniş geçiş sağlamak için teleskobik kapı, hijyenik ortamların vazgeçilmezi hermetik kapı çeşitlerimizle karşınızdayız.